Виїзна робоча нарада в Ярмолинецькому лісгоспі

Підприємства Хмельницького ОУЛМГ активно втілюють у життя програму стратегічного розвитку лісового господарства краю, прийняту в жовтні минулого року. Все краще, що вдалося досягти підприємствами, стає набутком усіх. Цьому значною мірою слугують і виїзні робочі наради. Днями чергова з них відбулася в  ДП  «Ярмолинецький лісгосп»   під керівництвом начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешка. Участь у ній також взяли перший заступник начальника управління–головний лісничий П.С.Золотий, заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Ю.Л.Безноско, директори лісгоспів області.

Обмінювалися досвідом у питаннях поліпшення стану деревостанів в нинішніх кліматичних умовах, ефективного догляду за лісовими культурами, в тому числі за допомогою модернізованого РКР-1,5, підвищення ролі побічного користування при веденні лісового господарства, а також перспективи діяльності підприємств в умовах сучасного ринку.

Під час наради директор Ярмолинецького лісгоспу І.І.Кирилюк показав присутнім лісові культури в Городоцькій дачі, ознайомив з роботою оновленої механічної майстерні підприємства, Лісоводського нижнього складу. До речі, нижній склад після реконструкції майданчика для складування сортиментів невпізнанно змінився, став сучасним. Тут учасники семінару поспостерігали за процесом   заготівлі тріски паливної.

Начальник управління П.С.Пешко підбив підсумки наради та наголосив на необхідності проведення подібних нарад на території кожного лісового підприємства області.

За матеріалами прес-служби Ярмолинецького лісгоспу.

 

 

IMG_8969 IMG_6461 IMG_6446 IMG_6434

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*