Відвідали ветеранів війни

Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна,  вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята працівники державного підприємства «Летичівський лісгосп» відвідують ветеранів тієї далекої війни, які в свій час працювали на підприємстві. І цей рік не став виключенням, хоча безпосередніх учасників бойових дій – ветеранів війни та галузі у нашому районі залишилося небагато.

Напередодні 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення  головний лісничий ДП «Летичівський лісгосп» Штойко О.В. та голова профкому Войтина Л.В.  завітали у домівки ветеранів – Кучменка Юрія Степановича та Панчука Сергія Семеновича.

Від імені директора та трудового колективу підприємства привітали ветеранів війни з  Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою,  подякували за стійкість і мужність у роки війни. В знак пошани  гості вручили ветеранам матеріальну допомогу і продуктові набори. Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*