Відпрацьовано систему роботи збірного евакуаційного пункту

З метою вдосконалення навичок та вмінь органів управління у сфері цивільного захисту під керівництвом голови Ізяславської районної евакуаційної комісії Павла Ковальчука  проведено заняття з особовим складом збірного евакуаційного пункту ДП «Ізяславське лісове господарство». Захід проведено у рамках підготовки до проведення навчань з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС.

Було відпрацьовано низку важливих елементів системи цивільного захисту: порядок організації діяльності збірного евакуаційного пункту у нічний час; організація ведення обліку населення, яке приписано до ЗЕП; проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи підтримання в готовності матеріально-технічної бази; налагодження тісної взаємодії під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру тощо. Особливо звернуто увагу присутніх на необхідність визначення посильних та представників від збірних евакуаційних пунктів для роботи у складі районної евакуаційної комісії та Ізяславської міської евакуаційної комісії.

Підсумок занять красномовний – збірний евакуаційний пункт ДП “Ізяславське лісове господарство” готовий до виконання завдань за призначенням.

За матеріалами сектора з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення Ізяславської райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*