ГІДНІ ДАРУНКИ ДО СВЯТА

Є чим пишатися колективу ДП  «Хмельницьке лісомисливське господарство». До свого   професійного свята підприємство, де трудиться  206 чоловік,  підійшло з вагомими здобутками.

За звітний період створено лісові культури на площі 72,9 га.  Як головні лісотвірні породи  використовували дуб звичайний  та модрину європейську. Так, лісові культури за участю дуба звичайного створено на площі 59,8 га ( з них шпиговкою – 42,1 га, методом садіння – 17,7 га). Модрину європейську  посадили на площі 13,1 га.

Також  проведено реконструкцію насаджень на площі 4,6 га шляхом шпиговки жолудя дуба звичайного. У процесі вирощування лісових культур часто виникає потреба в їх доповненні – висаджуванні садивного матеріалу на місце рослин, що загинули. Навесні проведено доповнення лісових культур на площі  81,4 га. Також для задоволення потреб населення  створено плантації новорічних ялинок площею 1,89 га.

У розсадниках підприємства у весняний період   проведено посів насіння на площі 0,618 га ( з них: дуб звичайний – 0,524 га, дуб північний – 0,094 га). Догляди за лісовими культурами проведено на площі 193,5 га.

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» створено  13,2 га лісових культур. Висаджено такі породи дерев як, дуб черещатий та модрина європейська. Ця акція стала гарною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. Люди отримують додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу – садіння дерев.

 

Цьогоріч активно велося будівництво лісових доріг.  Завершено  прокладання артерії сполучення  протяжністю 1,6 км в урочищі Волосовецька дача Пархомівського лісництва.  Зараз активно ведеться поточний ремонт лісової дороги  в урочищі Стражевська дача Прибузького лісництва. Вона утворює завершену магістраль і проходить через весь лісовий масив та має вихід на дорогу загального призначення. Також проводяться систематично ремонти лісових доріг, побудованих раніше. Загальна  протяжність  відремонтованих  доріг – 5,2 км.

Хмельницьке лісомисливське господарство  за  8 місяців 2017 року  реалізувало продукції  на  54,01 млн.грн. Всього податків сплачено 16,02 млн. грн. До  Єдиного соціального внеску   перераховано  5, 45млн. грн.

На підприємстві  предметно займаються розв»язанням проблеми водозабезпечення, для чого побудовано артезіанські свердловини в різних куточках лісництв. Втілюються в життя програми цілодобової охорони лісу й підтримки спеціалістів у забезпеченні житлом безпосередньо на ввірених їм ділянках лісу.

Підприємство активно підтримує укаїнських воїнів, які боронять східні рубежі держави. За це неодноразово нагороджувалося командуванням військових частин, волонтерськими організаціями.

Успішна праця колективу в першому півріччі гідно оцінена. За підсумками трудового суперництва по ХОУЛМГ державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство» стало переможцем трудового суперництва два квартали поспіль. За результатами другого кварталу поточного року перехідний прапор першості вручав Петро Пешко, який у свій перший робочий день на посаді начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства відвідав державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство», роботу оцінив позитивно.

З нагоди  Дня працівника лісу представлені до нагород:

  1. Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України –  Войтович Віктор Анатолійович – ст. майстер Прибузького лісництва.
  2. Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Шерепа Людмила Михайлівна – бухгалтер Михайлівського лісництва.

  1. Почесною Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації  –  Юрчак  Віталій Васильович –  лісник Михайлівського лісництва.
  2. Подякою Хмельницької обласної державної адміністрації

Міщук  Микола Миколайович – лісник Хмельницького лісництва.

  1. ГрамотоюХмельницької   обласної   ради

Ковалюк Юрій Олексійович – лісник Пархомівського лісництва.

  1. Грамотою Хмельницької районної державної адміністрації :

Чумак  Ярослав  Русланович – лісник Хмельницького лісництва,

Онищак Віталій  Васильович – майстер НС ст. Богданівці,

Комунар Тетяна Миколаївна – провідний економіст апарату підприємства.

  1. Почесною Грамотою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Патлатий Микола  Іванович – водій автотранспортних засобів ( на вивезенні лісу )  Пархомівського лісництва.,

Романюк Віталій Іванович помічник лісничого Хмельницького лісництва,

Ткачук Анатолій  Валерійовичмайстер лісу Михайлівського лісництва.

  1. Подякою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Лопатовський Олександр Володимирович  – водій автотранспортних засобів ( на вивезенні лісу )  Прибузького лісництва,

Слободянюк Олександр Олексійович – лісоруб  6 р. Пархомівського   лісництва,

Кабанов Олександр Юрійовичлісоруб  6р.  Михайлівського   лісництва,

Волошин Віталій Васильович– водій автотранспортних засобів ( на вивезенні лісу )  Пархомівського лісництва ,

Мотревич Ігор Петровичслюсар з ремонту лісозаготівельного устаткування Михайлівського   лісництва.

                                  Шановні лісівники!

Працівники та ветерани лісового господарства, дякуючи вам за невтомність і самовідданість, щиро вітаю з професійним   святом–Днем працівника лісу.

Бажаю щастя, добра та достатку.Бажаю всім українським лісівникам міцного здоров’я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

Зичу Вам і Вашим родинам невичерпного джерела здоров’я, щастя, радості, добра, миру і злагоди. Бажаю, щоб праця лісівника завжди приносила вам нові здобутки та примножувала багатства рідного краю. Хай  високий  професіоналізм,відповідальність за   доручену справу,  сумлінна  праця,спільні  успіхи  лісівників  в  усіх справах і починаннях зміцнюють  славу  лісової галузі

Ігор БУРКОВСЬКИЙ,

директор ДП «Хмельницьке ЛМГ».  

01                  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*