Гарний відпочинок організували лісівники Кам’янеччини

Змістовний та гарний відпочинок подарував членам Кадиєвецького шкільного лісництва Кам’янець-Подільський лісгосп. Діти й учителі на чолі з директором школи Катериною Гарбар ознайомилися в рамках екскурсії з лісівничою, еколого-просвітницькою та рекреаційною діяльністю лісгоспу, цікавими та історичними місцями на території Дунаєвецького району.

Перший відпочинок здійснили на рекреаційному пункті Маківського лісництва та   біля цілющого джерела в с.Дем’янківці. Також пройшли по екологічній стежині «Дендропарк «Миньковецький», де на кожній зупинці провела змістовні екскурсії та розповіді ветеран лісгоспу Любов Войнаровська. Вона ознайомила з рідкісними та екзотичними видами дерев і кущів, прийомами та елементами садово-паркового мистецтва, вирощуванням декоративних саджанців для озеленення в розсаднику лісництва.

Відвідали також пам”ятку садово-паркового мистецтва загально-державного значення Малієвецький парк. Побували в танцювальній залі 300 літнього палацу, який добре зберігся до цього часу,в ландшафтному парку, в якому ростуть 300-річний ясен, 200-річні сосни, вікові ялиці, модрини, буки. Завершили екскурсійний похід біля 18-метрової скелі з рукотворним водоспадом.

Діти отримали масу задоволення, гарно відпочили. А тому щиро вдячні лісівникам.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

DSCF8174 DSCF8076 DSCF8087 DSCF8112

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*