День охорони праці відзначили гідно

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві  встановлено День охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня. Цього року він проходив під гаслом «Захищене і здорове покоління».

Протягом 28 квітня – 18 травня 2018 року в ДП «Ізяславський лісгосп» проведено низку заходів з відзначення Дня охорони праці. Так, відбулися зустрічі  в структурних (виробничих) підрозділах з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці, оновлено куточки з питань охорони праці, пройшов конкурс на найбезпечніше робоче місце.

За результатами конкурсу визначено та нагороджено за активну роботу у напрямку підвищення рівня безпеки праці шістьох кращих працівників підприємства. Це:

Токарчук Олег Олександрович – слюсар-ремонтник нижнього складу;

Бухта Петро Миколайович – вальник лісу Михельського лісництва;

Ковальчук Назар Вікторович – лісник Лютарського лісництва;

Степанюк Микола Анатолійович – старший майстер лісу Плужнянського лісництва;

Гордійчук Микола Олександрович – верстатник деревообробних верстатів цеху переробки деревини;

Матвійчук Валерій Леонідович лісничий Білогірського лісництва.

Також здійснено спільні заходи з вшанування пам’яті загиблих на виробництві: відвідали та надали матеріальну допомогу сім’ям загиблих і потерпілим на виробництві.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

3 1 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*