День охорони праці в ДП «Летичівський лісгосп»

У  Летичівському лісгоспі питанню охорони праці приділяють неабияку увагу, адже підприємство працює у важких технологічний умовах. У лісгоспі постійно організовують навчання та перевірку  знань з питань охорони праці. А з нагоди Дня охорони праці  нещодавно на підприємстві проведено зустріч зі страховим експертом з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.В.Малініним.

Також у ході зустрічі доповідав інженер з охорони праці В.В. Войтина, який  висвітлив сучасні тенденції, нагальні проблеми в охороні праці та шляхи їх вирішення  на підприємстві. Учасники засідання обговорили низку питань, зокрема – проведення медичних оглядів працівників,  типові недоліки та порушення, які допускають під час проведення на підприємствах атестації робочих місць за умовами праці та з надання компенсацій і пільг.

Безумовно, ці обговорення дали велику користь для присутніх, адже спільна діяльність у питаннях охорони праці є фундаментом до запобігання будь-якого травматизму на виробництві.

У ході зустрічі вшанували пам’ять загиблих на виробництві, а потім  відвідали їхні сім’ї та надали матеріальну допомогу.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*