Доносити правду про діяльність лісівників

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада прес-секретарів підвідомчих підприємств з участю директорів лісгоспів. Сьогодні ставляться зрослі вимоги для підвищення інформаційної роботи і необхідності підняти на вищий рівень роботу прес-служб.

Відкриваючи засідання, начальник обласного управління Петро Пешко розповів про ситуацію в лісовій галузі держави і про безпідставні нападки, які чиняться на лісівників. Завдання прес-служби – доносити правду людям, більше розповідати про роботу підприємств, їх внесок до державного й місцевого бюджетів, давати рішучу  відсіч  поширювачам неправдивої інформації.

Начальник управління виклав своє бачення роботи прес-служб і поширення актуальної інформації в соціальних мережах, засобах масової інформації. Відбувся жвавий обмін думками, в якому активну участь взяли перший заступник начальника управління-головний лісничий Павло Золотий, заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско, директор Славутського лісгоспу Віктор Сапожнік, директор Шепетівського лісгоспу Володимир Сасюк, директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк, директор Національного природного парку «Мале Полісся» Андрій Сасюк та інші.

За підсумками наради створено ініціативну групу на базі національного природного парку «Мале Полісся» для системного і всебічного висвітлення в соціальних мережах діяльності лісівників.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0012 IMG_0015 IMG_0023 IMG_0027

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*