Дякуємо за підтримку

Державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство»  звернулося  до всіх  владних структур  області й народних депутатів України  з  проханням втрутитися в ситуацію  й не допустити реалізації  Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, яку затверджено на засіданні уряду.

Працівники лісгоспу  щиро вдячні органам державної влади, що не стоять осторонь нашої проблеми, і хочуть подякувати за активну підтримку Хмельницькій облдержадміністрації, зокрема керівнику Корнійчуку Олександру Олександровичу, депутатам районної ради на чолі з головою  Мельником Юрієм Володимировичем та народним депутатам України  Лабазюку Сергію Петровичу та Ксенжуку Олександру Степановичу. Вони надіслали  свої звернення до Кабінету Міністрів України.

Також хочемо висловити вдячність Президенту України за підписаний Указ щодо розвитку лісового господарства, який передбачає забезпечення сталого природокористування, розвиток лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства.

Ліс – це легені  планети! І ми віримо, що завдяки зусиллям трудових колективів галузі і за сприяння представників всіх рівнів місцевої влади, а також і народних депутатів України, лісову галузь  та державні підприємства лісового господарства буде збережено.

Колектив Хмельницького ЛМГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*