ЗАСІДАННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській районній державній адміністрації. У її роботі також взяв участь  працівник державної лісової охорони лісгоспу, мисливствознавець району О.М.Мовчан.
Із вступним словом виступила голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській районній державній адміністрації Л.Г.Гнатюк. Заступник начальника  міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Л.М.Слободенюк  проінформував про випадок захворювання собаки на сказ в селі Баглаї.

Комісія затвердила план організаційно – господарських та спеціальних заходів з боротьби зі сказом тварин та людей в населеному пункті с. Баглаї та в загрозливій зоні. Працівників державної лісової охорони зобов»язано постійно,   протягом терміну проведення карантинних заходів до 15 січня 2018 року  знищувати лисиць, здичавілих собак та котів в лісових урочищах навколо загрозливих зон та привести чисельність лисиці до нормативної.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*