ЗВІТУВАЛИ, СКЛАДАЛИ ПЛАНИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відбулося  засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся» з наступним порядком денним:

1. Звіт про організаційну та господарську діяльність НПП «Мале Полісся» за 2017 рік.

2. Результати досліджень природних комплексів та проведення екологічної освітньо-виховної роботи у НПП «Мале Полісся» в 2017 році.

3. Звіти наукових співробітників НПП за індивідуальними планами за 2017 рік.

4. Погодження плану науково-технічних заходів на виконання теми «Літопис природи», екологічної освітньо-виховної роботи та рекреаційних заходів НПП «Мале Полісся» на 2018 рік.

5. Розгляд та погодження плану засідань науково-технічної ради НПП «Мале Полісся» на 2018 рік.

6. Погодження індивідуальних планів наукових співробітників НПП на 2018 рік.

7. Погодження лімітів природокористування на наукову та науково-технічну, екологічну освітньо-виховну діяльність на 2018 рік.

8. Погодження проектованих на 2018 рік обсягів лісогосподарських робіт та санітарно-оздоровчих заходів в межах території НПП. Проведення лісогосподарських заходів на території НПП «Мале Полісся» у соснових насадженнях, пошкоджених короїдом.

Прийнято рішення у березні 2018 року провести науково-практичний семінар «Місце та роль Національного природного парку «Мале Полісся» у наукових дослідженнях та екологічній освіті регіону» для вчителів природничих дисциплін навчальних закладів регіону. Також організувати і провести Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Досвід та перспективи розвитку об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини» до 5-ї річниці Національного природного парку «Мале Полісся». Орієнтовна дата проведення  – 23-25 травня 2018 року.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює  вдячність адміністрації державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» за допомогу і можливість проведення науково-технічної ради Парку в  адмінприміщенні лісгоспу.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*