Засідання науково-технічної ради НПП «Мале Полісся»

Відбулося  засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся». У заході взяли  участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  Петро Пешко, заступник начальника управління – начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско, директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк, директор ДП «Славутське лісове господарство» Віктор Сапожнік, директор ДП «Ізяславське лісове господарство»  Петро Курельчук та члени НТР НПП «Мале Полісся».

Розглянуто наступні питання:

1. Організація території, стан передачі земель від інших землекористувачів. Проект землеустрою з організації та встановлення меж території НПП.

2. Погодження проектованих на 2018 рік обсягів лісогосподарських робіт та санітарно-оздоровчих заходів в межах території НПП.

3. Стан підготовки третього тому Літопису природи НПП за 2017 рік. Погодження його випуску.

4. Стан підготовки до проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Досвід та перспективи розвитку об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини» до 5-ї річниці Національного природного парку «Мале Полісся».

5. Різне:

– Звіт про роботу НПП «Мале Полісся» за І квартал 2018 року;

– Розгляд питання всихання соснових насаджень на території НПП «Мале Полісся»;

– Інформування членів НТР НПП «Мале Полісся» про рішення бюро НТР щодо підготовки Технічного завдання для розробки Проекту організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів;

– Погодження випуску збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Досвід та перспективи розвитку об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини» до 5-ї річниці НПП «Мале Полісся»;

– Розгляд питання щодо отримання лімітів постійними лісокористувачами на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду;

– Розгляд питання доцільності встановлення лімітів для Національного природного парку «Мале Полісся».

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності адміністрації ДП «Шепетівське лісове господарство» за допомогу і можливість проведення науково-технічної ради Парку в своєму адмінприміщенні; усім запрошеним гостям та членам НТР за активну участь у роботі.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*