Захищене і здорове покоління

Під таким девізом проходив цьогорічний День охорони праці. У зв’язку з цим служба з охорони праці та інженерно-технічні працівники ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» вели інформаційно-роз`яснювальню роботу в структурних підрозділах з впровадження в життя законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожний рух» та різних нормативних актів.

Варто зазначити, що на підприємстві були розроблені  заходи з проведення Дня охорони праці, головні з яких – преміювання трудівників, які не порушують інструкцій з охорони праці, а також надання одноразової матеріальної допомоги як працівникам, які отримали травми на виробництві, так і членам їхніх сімей.

Також на виконання звернення управління освіти та науки й адміністрації Ярмолинецького НВК лісівники зрізали небезпечні дерева  на території навчального закладу.  Звалювання проводив майстер лісу, лісоруб 6 розряду Городоцького лісництва А.М.Савчук, який є переможцем обласного конкурсу та призером Всеукраїнських змагань лісорубів 6 розряду серед юніорів. Завдяки  його високому професіоналізму всі небезпечні дерева були приземлені в заданому напрямку, а весь спортивний інвентар, що розташовувався на  майданчику, залишився неушкодженим. Обрізання гілок та розкряжування дерев проводили лісоруби, які проходять навчання та підвищення кваліфікації в Ярмолинецькому агропромисловому центрі професійної освіти. Тепер всі батьки та вчителі учнів можуть не переживати, що якесь сухе дерево чи гілка при раптових поривах вітру можуть травмувати дитину чи перехожих.

Слід зазначити,  що план заходів до Дня охорони праці на підприємстві виконаний повністю. За чітке дотримання нормативно-правових актів з охорони праці премійовано 12 працівників лісгоспу. За недопущення виробничого травматизму та найкраще функціонування системи управління охороною праці премійовано Городоцьке лісництво.

Колектив Ярмолинецького лісгоспу  всім бажає працювати без виробничих травм, а працівникам, які виконують роботи з підвищеним рівнем небезпеки – дотримуватись інструкцій з охорони праці.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*