Звітували учнівські лісництва Славутчини

На базі Славутського лісгоспу Хмельницького ОУЛМГ успішно діють учнівські лісництва. Про свій доробок вони звітували днями в   Славутській загальноосвітній школі №3, де відбувся круглий стіл. В засіданні взяли участь представники п’яти учнівських лісництв: ЗОШ №1, №3, №4, №7 та еколого-натуралістичного центру. Школярі цікаво розповідали не лише про виконану роботу, а і про проблеми збереження парків, лісів та про екологічну ситуацію у лісових насадженнях.

Хлопчики та дівчатка  протягом року створили лісові культури  загальною площею 2,6 гектара та провели догляд за  ними. В декоративній шкілці, що закріплена за лісництвом «Паросток», висаджено 1000  укорінених живців самшиту. Проведено посів розсадника лісових культур  на площі 0,005 гектара та вирощено 8000  стандартних сіянців сосни звичайної, що будуть використані у наступному  році для посадки лісу. Зібрано 140 кілограмів жолудя дуба червоного. Виготовлено та розвішано 20 шпаківень, 12 годівничок, огороджено 8 мурашників.

Школярі також проводили фенологічні спостереження та дослідницькі роботи за характерними для наших лісорослинних умов породами дерев, таких як сосна, дуб, береза, вільха.

Кращими були визнані учнівські шкільні лісництва ЗОШ №3 «Паросток» та ЗОШ №4 «Зелений десант».

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*