З щирою любов’ю до України

Найвеличніше національне свято – День незалежності України – лісівники Хмельниччини зустріли вагомими здобутками. За сім місяців реалізовано продукції майже на 458 мільйонів гривень, до бюджетів усіх рівнів спрямовано близько 134 мільйони гривень, а Єдиного соціального внеску перераховано понад 46 мільйонів гривень. Усе це значно більше, ніж планувалося. І лісівники краю пишаються своїм внеском у розбудову рідної держави.

А саме свято вони провели в патріотичному дусі, з щирою любов’ю до України. Всі підвідомчі підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства делегували своїх представників, у тому числі учасників антитерористичної операції на Донбасі, яких маємо понад п’ятдесят, у село Гуків Чемеровецького району. Тут на узліссі встановлено пам’ятний знак головнокомандувачу Української повстанської армії Роману Шухевичу, який загинув за свободу нашої держави від рук більшовицько-московських посіпак.

Торжества розпочалися біля каплиці з спільної молитви за Україну й подячної молитви за тих лісівників Хмельниччини, які охороняли і охороняють кордони держави на сході.  Під звуки оркестру лісівники урочо пройшли до меморіалу незламного борця, великого патріота України Романа Шухевича, поклали квіти  до підніжжя й разом із священиком помолилися за упокій душ тих, хто віддав життя за наше світле сьогодення.

Відбувся імпровізований мітинг. Начальник управління Петро Пешко щиро привітав лісівників з Днем незалежності, закликав шанувати героїв нації, сумлінно трудитися на благо рідної держави, боротися за утвердження українських цінностей. Виступаючий  також подякував за мужність лісівникам-учасникам антитерористичної операції на Донбасі і тим лісівникам краю, які  будували фортифікаційні споруди на сході й завдяки  яким збережено життя  сотень бійців.

В урочистій обстановці воїнам АТО й кращим працівникам підприємств було вручено почесні грамоти й подяки Держлісагентства, обласного управління лісового та мисливського господарства з нагоди свята.

У рамках  патріотичного заходу представники трудових колективів також поклали живі квіти до могили невідомого солдата. Апофеозом свята став запуск  у небо двадцяти семи кульок кольорів нашого національного прапора. Відзначення двадцять сьомої річниці Незалежності запам’ятається лісівникам надовго, послужить ще більшому згуртуванню колективів, стане наснагою для нових звершень на благо України.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_0028 DSC_0035 DSC_0042 DSC_0043 DSC_0050 DSC_0059 DSC_0063 DSC_0092 DSC_0109 DSC_0131 DSC_0158 DSC_0163 DSC_0166 DSC_0169 DSC_0175 DSC_0178 DSC_0185 DSC_0197 DSC_0212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*