Його портрет – на районній дошці пошани

Микола  Токар – водій автомобіля з вивезення деревини Летичівського лісопункту державного підприємства «Летичівське лісове господарство».

«Працьовитий, енергійний, відповідальний, – не шкодує гарних слів на адресу хлопця начальник лісопункту В.Г.Івасюк. – За місяць вивозить, перевантажує 650-700 кубометрів лісу.   Коли потрібно, лісопродукцію доставляє на Деражнянський  лісокомплекс, Летичівську дільницю переробки деревини, проміжні склади  лісництв.  Завдяки старанності та майстерності   виконує та перевиконує доведені  завдання».

Шофер має подяки  Хмельницького обласного управління, ДП «Летичівське лісове господарство». Цьогоріч його портрет занесено на районну Дошку Пошани.

Микола Миколайович Токар працює на підприємстві з березня 2012року. Відносно не так давно, але порівняно з його попередніми місцями роботи – найдовше. Пояснив це коротко:»Бо тут краще».

Народився хлопець в липні 1989 в Летичеві. Тут збігло його дитинство, тут закінчив школу. Згодом навчався у Голосківському професійно-технічному училищі. Шоферував спочатку у приватних структурах, на маслозаводі. Знайомі поїхали шукати кращого хліба,  хто в ближню Польщу, хто в далеку Португалію. Кликали з собою. Відмовлявся. Вважає: хто хоче працювати – може знайти роботу і вдома. Де народився, мовляв, там і знадобився. Та йбатько, Микола Леонтійович, став гарним прикладом для сина,бо все своє життя шоферував. На пенсію пішов теж із лісгоспу, відпрацювавши довгі роки на ГАЗ-66.

У сина – потужніший автомобіль – «Урал». Не новий, але водій утримує його у відмінному стані. Техніку Токарі  мають і в приватній власності. Виручає  й додає до сімейного бюджету їхній трактор МТЗ. Щоб обробити власні городи, не ходять, не просять когось, мають своє. Ще й іншим допомагають.

Нехай же завше щастить тобі, Миколо!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*