КРАЩЕ ПРИДБАТИ ЯЛИНКУ ЗАКОННО

ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» уже протягом декількох років займається вирощуванням новорічних ялинок на спеціальних плантаціях.

Зараз плантації перебувають під постійною охороною від браконьєрів. Створено рейдові бригади із залученням працівників поліції.  Керівництво лісгоспу  просить мешканців району й приїжджих не займатися самовільними рубками деревець. Порушників  чекає штраф за шкоду, заподіяну лісогосподарському підприємству. Він може сягати значних розмірів. Так, наприклад, штраф за незаконно зрубану ялинку діаметром в нижньому зрізі до десяти сантиметрів та в залежності від її висоти, складає 170 гривень.А розмір штрафу за незаконне вирубування хвойних насаджень за місяць до нового року та два тижні після нового року стягується в трикратному розмірі.  Це близько399 гривень, тоді як однометрова новорічна ялинка, придбана легальним шляхом, в середньому, залежно від висоти, буде коштувати  лише 80 гривень.

Тож перед тим, як стати на браконьєрську стежку, подумайте, чи потрібні вам неприємності у святкові дні.Тому прохання до усіх: не завдавайте шкоди хвойним насадженням, шануйте працю лісівників. Бережіть ліс!

Адміністрація ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*