ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ В КАНАДІ

Прийнявши програму стратегічного розвитку лісового господарства Хмельниччини, лісівники краю прагнуть вивчити й впровадити на своїх підприємствах світовий досвід вирощування лісу й переробки деревини. Останнім часом вони багато почерпнули для себе під час поїздок у Польщу, Швецію,  а також у кращі підприємства Ївано-Франківського й Тернопільського обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Днями делегація лісівників Хмельниччини, очолювана начальником обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.  Пешком, побувала на Канадській міжнародній виставці  лісової та деревообробної промисловості, що проходила в Торонто і участь у якій взяли професіонали з 25 країн світу. Понад 500 канадських і зарубіжних фірм представляли тут обладнання, технології й сировину для лісопереробної та деревообробної промисловості.

Програма була досить насичена. Одразу після акредитації учасників української делегації пройшли зустрічі з керівництвом канадських та інших зарубіжних фірм. Діловий прийом у оргкомітеті влаштував пан Херрі Урбан. Хмельничани, ознайомившись з експонатами виставки, налагодили  контакти з виробниками, які випускають техніку для лісозаготівель, лінії для переробки деревини, виробництва пелет, обладнання для гасіння  лісових пожеж та інше.

Хмельничани також взяли участь у сільськогосподарській виставці, де були представлені новітні технології вирощування дикорослих ягід, грибів, а також великої рогатої худоби, свиней, овець. Зацікавленість ця викликана тим, що лісогосподарські  підприємства  нашого краю серйозно почали займатися побічним користуванням і підсобним господарством. У ближчій перспективі  розпочнеться будівництво  ліній для переробки грибів, дикорослих плодів та ягід,  а також фасування  лікарських рослин, чаїв з трав. Отож канадський досвід стане хорошим прикладом.

На вихідні канадська сторона організувала для української делегації цікаву культурну програму. Гості побували в   Українській греко-католицькій церкві, зустрілися з українською діаспорою, ознайомилися з містом Торонто.

Заключним акордом перебування в Канаді став діловий прийом, організований Торговою палатою «Канада-Україна», яку очолює пан Зенон Потічний. Президент  палати  розповів про стан  міжнародних відносин і торгівлю між Канадою та Україною, ознайомив присутніх з проектами, що інвестуються канадською стороною. Мова також йшла про перспективи  співробітництва в галузі деревообробки та лісового господарства. А вони досить обнадійливі, бо між нашими країнами діє зона вільної торгівлі. Отож обладнання завозитимемо без мита.

–  Наша делегація дуже задоволена поїздкою, – каже начальних ХОУЛМГ Петро Пешко. – Адже встановили багато контактів, які послужать залученню зарубіжних інвестицій у подільські підприємства, створенню нових робочих місць і випуску конкурентоздатної продукції  До речі,  один з пріоритетів – виробництво меблів. Торгова палата «Канада-Україна» в межах своїх можливостей готова взяти на себе частину витрат. Конкретно мова йтиме про це вже на наступній спільній нашій зустрічі в Україні.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_0004_802x535Изображение 206Изображение 764Изображение 784Изображение 122Изображение 126DSC_0051_802x535DSC_0053_802x535DSC_0024_802x535DSC_0046_802x535DSC_0348_802x535Изображение 659Изображение 432Изображение 193DSC_0072_802x535DSC_0081_802x535DSC_0101_802x535

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*