Летичівський лісгосп перейшов на посилений режим охорони новорічних ялинок

Наближається Новий рік! В офісах і крамничках встановлюють ялинки, з’являться вони незабаром і в  оселях подолян. Державне підприємство «Летичівське лісове господарство» розпочало реалізацію новорічних дерев: ялинки європейської, сосни звичайної. З приводу придбання новорічних ялинок  звертайтеся в лісництва підприємства за місцем проживання, чи придбайте лісову красунюна узгоджених із відповідними службами місцях. Відпуск новорічних ялинок проводиться за цінами, сформованими лісогосподарськими підприємствами, з обов’язковим маркуванням штрих-кодом.

У передсвяткових клопотах не слід забувати, що ялинка повинна бути не тільки красивою, а й безпечною! Адже в першу чергу вона призначається дітям! Справжня жива ялинка – безпечна та приваблива, чого не скажеш про штучну, небезпечну для здоров’я!

Напередодні Нового року  хтось іде на ярмарок, а хтось – по дармову ялинку в ліс. Втім, кожне самовільно зрубане новорічне дерево може дорого обійтися порушникам лісового законодавства. Застерігаємо: незаконна рубка новорічних ялинок та сосен підпадає під адміністративне порушення, відповідальність за яке передбачено статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накладається адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 80 до 170 гривень. Крім того, порушник відшкодовує шкоду, завдану лісовому господарству. Вона залежить від діаметра стовбура.

Аби вберегти хвойні насадження від незаконного вирубування, в передноворічний період у Летичівському лісгоспі введено посилений режим охорони  ялинок. Для попередження та виявлення правопорушників у лісових масивах  днями розпочнуться спільні рейди  державної лісової охорони та працівників правоохоронних органів.

Отже, щоб не було відчуття прикрості від новорічного святкування, просимо населення утриматися від походу з сокирою в ліс за новорічною красунею. Краще придбайте деревце законно.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*