Майбутнім лісу Хмельниччини опікуються всі

У лісівників Хмельниччини зараз гаряча пора. Необхідно посадити в першому півріччі 684 гектари нового лісу й доповнити 420 гектарів культур попередніх років. Цьогорічна весняна лісокультурна кампанія в силу погодних умов розпочалася трохи пізніше, ніж зазвичай. Тому всі роботи треба провести оперативно. Як завжди, на допомогу вартовим зелених шат прийшли школярі, студенти, громадськість, представники місцевої влади.

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»  у розпалі. Щороку до неї також долучаються працівники виконавчих апаратів обласної ради та облдержадміністрації. Днями вони на чолі з головою облдержадміністрації Олександром Корнійчуком і заступником голови облради Валерієм Лесковим прибули в урочище Масівці Прибузького лісництва. Тут, на свіжому зрубі, після інструктажу директора державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство»  Ігоря Бурковського садили дворічні сіянці дуба звичайного, горіха, дугласії та модрини європейської. Працювали завзято. Тон і ритм задавав заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, який має добрі навики в цій справі.Посадили 1,6 гектара лісу.

Потім начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко розповів керівникам Хмельниччини і журналістам про те, як підвідомчі підприємства втілюють у життя програму стратегічного розвитку  лісового господарства. Присутні охоче поспостерігали за процесом заготівлі тріски паливної рубальною машиною безпосередньо в лісі. До речі, чимало підприємств управління  теж займається виробництвом дешевого енергоносія з лісосічних відходів. Отож керівництво області пообіцяло лісівникам допомогти розширити ринок збуту тріски паливної.

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»  на Хмельниччині триває. Лісівники з участю населення садять ліс, прибирають насадження. Вихованці шкільних лісництв огороджують мурашники, розвішують шпаківні. З допомогою лісівників учнівська молодь, громадськість населених пунктів озеленює території закладів, пам’ятних місць. До благородної справи також залучаються родини, сім’ї.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

1 2 й6 й1 й2 й5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*