Михайлівські лісівники серед передових

З того часу, як у серпні 2010 року  Михайлівське лісництво ДП «Хмельницьке ЛМГ»  очолив молодий, енергійний та принциповий лісничий Юрій Луцьков, підрозділ приємно змінився. Лісництво, колектив якого зараз нараховує 39 чоловік,  успішно працює, виконуючи всі покладені на підрозділ функції.

Так, у порівнянні з 2009 роком торік показники господарювання  зросли в рази.  Створено 34,7 га лісових  культур   методом садіння та висівання,  проведено  догляди за  лісовими культурами на площі 280,7 га. Від усіх видів рубок  заготовлено 18,55 тис. кубометрів ліквідної деревини. Середня зарплата в лісництві складає  11645,09 грн. Виплачуються премії та всі види матеріальних заохочень, вчасно і в повному обсязі сплачуються внески до бюджету і фондів.

Виконуючи програму розвитку лісотранспортної мережі  та з метою швидкого і оперативного доїзду до лісових  масивів і зменшення витрат при вивезенні лісопродукції,  в лісництві збудовано нові й відремонтовано існуючі  дороги , а саме:

– в урочищі Дубина  протяжність дороги складає 2,2 км, що скорочує до 24 км відстань вивезення лісопродукції на нижній склад ст. Богданівці; економія коштів на весь обсяг вивезення лісопродукції  становить 12 000 грн.; скорочується   до 12 км відстань вивезення лісопродукції на дільницю навантаження деревини ст. Деражня; економія коштів  на всьому обсязі вивезення лісопродукції  – 24 623 грн.

– в урочищі Березина довжина дороги складає 1,458 км і вона є найкоротшим шляхом, що з’єднує два найближчі населені пункти сусідніх районів (с.Загінці Деражнянського  та с.Гримячка Віньковецького); дорога зменшує відстань вивезення лісопродукції на нижній склад ст. Богданівці до 35 км; економія коштів на вивезенні  лісопродукції складає  2 870 грн. та скорочує до 20 км відстань вивезення лісопродукції на дільницю навантаження деревини ст. Деражня; економія коштів на весь обсяг вивезення лісопродукції  – 4 980 грн.

– в урочищі Загінці протяжність дороги становить 4,6 км; вона є продовженням найкоротшого шляху, що з’єднує два найближчі населені пункти сусідніх районів (с.Загінці Деражнянського та с.Гримячка Віньковецького ), а ще скорочує до 20 км відстань вивезення лісопродукції на нижній склад ст. Богданівці.

–  в урочищі Семенів  протяжність дороги складає 2,476 км, що скорочує до 16 км відстань вивезення лісопродукції на нижній склад ст. Богданівці; економія коштів на весь обсяг вивезення лісопродукції –  32 780 грн.;  скорочується   до 10 км відстань вивезення лісопродукції на дільницю навантаження деревини ст. Деражня; економія коштів на вивезенні лісопродукції  –  39 690  грн.

Таким чином обсяг вивезення деревини на ст. Богданівці складає 1 450 кубометрів, а  економія коштів на весь обсяг вивезення лісопродукції – 47 650 грн.; обсяг вивезення на ст. Деражня складає 3 825 кубометрів , а  економія коштів на весь обсяг вивезення лісопродукції   – 69 293 грн.

В лісництві ведеться цілеспрямована політика створення належних умов для проживання лісової охорони безпосередньо на довірених  працівникові територіях для охорони.  На декількох лісових кордонах лісництва вже завершили ремонти, завезли меблі. Тут проживають працівники зі своїми сім’ями. Адже турбота про окремо взятого працівника, його добробут є  тим фундаментом,  на якому базується  ретельна  цілодобова робота  лісової охорони на закріплених за працівниками лісових урочищах.

Осінь – час підбивати підсумки. Своєрідним підсумком пройденого шляху колективу Михайлівського лісництва стали численні нагороди, якими нагороджені працівники лісництва до професійного  свята.

  1. Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Шерепа Людмила Михайлівна – бухгалтер Михайлівського лісництва.

  1. Почесною Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації  –  Юрчак  Віталій Васильович –  лісник Михайлівського лісництва.
  2. Почесною Грамотою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Ткачук Анатолій  Валерійовичмайстер лісу Михайлівського лісництва.

  1. Подякою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Кабанов Олександр Юрійовичлісоруб  6р.  Михайлівського   лісництва,

Мотревич Ігор Петровичслюсар з ремонту лісозаготівельного устаткування Михайлівського   лісництва.

  1. Грамотою директора ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”

Ткачук Андрій Володимирович – водій автотранспортних засобів ( на вивезенні лісу ) Михайлівського   лісництва,

Білик Олександр Миколайович – лісоруб 6 р. Михайлівського   лісництва,

  1. Подякою директора ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”

          Гриник Олександр Михайлович – водій автотранспортних засобів ( на          вивезенні лісу ) 2 класу Михайлівського   лісництва,

Вересюк Іван Володимирович – лісоруб 6 р. Михайлівського   лісництва.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*