Навчаємо майбутніх колег

У рамках навчально-виховного процесу в Новоушицькому коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету студенти 4 курсу спеціальності “Лісове господарство” побували в ДП “Новоушицьке лісове господарство”. Під керівництвом майстра практики Ю.Ю.Хоменко  вони  ознайомилися з процесом роботи апарату підприємства. Студентам розповіли про структуру лісгоспу, історію його створення, ознайомили з основними виробничими показниками та  завданнями підприємства. Також було подане бачення переваг та недоліків професії лісівника.

Під час екскурсії територією, де розташований адмінкорпус лісгоспу,  інженер лісових культур С.В.Кривий продемонстрував студентам колекцію декоративних рослин маточних шкілок та декоративні форми, що розташовуються навколо контори. Ветеран лісгоспу О.І.Гелеватий  розповів  про принципи формування декоративних ландшафтів різного спрямування та призначення, особливості вирощування і формування різних декоративних порід.

Екскурсія справила позитивне враження на студентів коледжу щодо обраної ними професії та утвердила їх в правильності власного вибору.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*