Найдорожче привітання

Надзвичайно приємно були вражені представники апарату управління Славутського лісгоспу ранковим привітанням з Днем працівника лісу від дітей та   працівників дитячого навчального закладу №2 «Подоляночка». Методист  Людмила Бродюк щиро подякувала працівникам лісового господарства за роботу з охорони та вирощування  лісів.  Від імені працівників дитячого навчального закладу  у цей святковий день вона побажала лісівникам і їхнім родинам міцного здоров»я, щастя, оптимізму, творчого натхнення на подальшу працю і віри в краще майбутнє в ім»я процвітання нашого Славутського лісового краю.

Лісівники отримали як символічні подарунки від діток домашні, ще гарячі смаколики та власноруч виготовлені дитячими руками сувенірчики з державною символікою.  Це було надзвичайно зворушливо.

Керівник підприємства В.В. Сапожнік щиро подякував діткам та  вихователям за відзначення  нашої праці. Дітки отримали від лісівників  набори для різноманітних видів  малювання та солодощі. Було запропоновано дитячому навчальному закладу брати активну участь у конкурсах дитячого малюнка «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».
02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*