Народний депутат Роман Мацола побував у Славутському лісгоспі

Як свідчить Комітет виборців України, Роман Мацола, який представляє у парламенті виборців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, є одним із 45 народних обранців, які відвідали усі 100 відсотків засідань шостої сесії Верховної Ради України. А за результатами досліджень Громадської мережі «Опора» Роман Мацола декілька місяців поспіль очолював рейтинг мажоритарних депутатів за кращу роботу в окрузі.

Свою турботу  про мешканців округу він ще раз виявив, перебуваючи в Славутському лісгоспі та на оглядинах  лісів району. Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко і керівник  лісгоспу В.В. Сапожнік ознайомили  парламентаря з діяльністю підприємства. Також детально  обговорили  проблеми  галузі,   зокрема, мова йшла про масове всихання сосни через засилля короїдів та грибкові хвороби. Лісівники й народний депутат зійшлися на думці, що Санітарні правила, ухвалені Кабінетом Міністрів у жовтні минулого року, потребують доповнень та покращень. Ефективно боротися із шкідниками, проти яких сьогодні відсутні ефективні препарати, неможливо. Необхідно миттєво рубати заражені дерева, як це робиться в інших країнах, щоб  ще в зародку ліквідувати вогнище шкідників, які завдають непоправної шкоди насадженням.

Під час зустрічі з колективом лісівників народний депутат розповів про законотворчу роботу, адміністративно-територіальну реформу та реформи медицини, судової системи, тарифи на газ та комунальні послуги. Були отримані вичерпні відповіді на всі питання, які хвилювали присутніх у залі працівників лісгоспу.

Вітаючи вартових зелених шат зі святом та дякуючи за вагомий внесок у розвиток лісового господарства краю, Роман Мацола побажав всім лісівникам і їхнім родинам міцного здоров»я, оптимізму та плідної праці задля мирного і щасливого майбутнього нашої держави. Він щиро закликав пишатися  рідною державою й робити все, щоб вона процвітала.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*