Науково – практична конференція «Ми і довкілля»

У рамках акції «За чисте довкілля» та до Міжнародного дня Землі в  Хмельницькому НВК №4 відбулася щорічна науково – практична конференція «Ми і довкілля», організована управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм міста спільно з департаментом освіти та науки.

Мова йшла про наслідки впливу людини на навколишнє середовище. У розв’язанні цього завдання важливу роль повинна відігравати екологічна освіта та виховання населення, особливо –  молоді.

Учні шкіл міста та студенти Хмельницького національного університету презентували цікаві доповіді та роботи на екологічну тематику.

Помічник міського голови Микола Ваврищук представив учасникам конференції інформацію про проект «Розумне довкілля», що впроваджується в містіХмельнеицькому.

Під час заходу  проведено нагородження грамотами департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради учасників щорічного конкурсу «Екологічна казка» та презентовано видання збірки дитячих творів, до якого увійшли кращі роботи.

Цікаву доповідь про стан та хвороби лісотвірних порід представив Сергій Гришак – начальник відділу лісового господарства ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Екологічна безпека продуктів харчування – глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров’я людини, але й тісно пов’язана із навколишнім середовищем. Про екологічні вимоги до виробництва харчових продуктів, про проблеми якісного та здорового харчування розповіла представник ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Оксана Підлісна.

На завершення конференції, в підтримку акції «Посади своє дерево» учасники заходу  висадили зелені насадження на території навчального комплексу.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

03 01 02

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*