ОСІННЮ ЛІСОКУЛЬТУРНУ КАМПАНІЮ ЗАВЕРШИЛИ

ДП “Новоушицьке лісове господарство” успішно завершило осінню лісокультурну кампанію 2017 року.  Підготовлено ґрунт під лісові культури наступного року в обсязі 5,1 при плані 4,9 га. Доповнено лісові культури на площі 8,1 га. Роботи з лісовідновлення та лісорозведення восени  не здійснювалися.

Особливо слід відзначити, що підприємство перевиконало завдання їз заготівлі жолудів дуба звичайного. Їх припасли 2280 кг  при плані 1400 кг. Це забезпечить як успішне лісовідновлення зрубів підприємства, так і вирощування достатньої кількості сіянців для потреб доповнення лісових культур старших років створення.

У постійному розсаднику Новоушицького декоративно-квіткового розсадника висіяно 1900 кг жолудів дуба звичайного на площі 0,265 га. Решту насіння  закладено лісництвами на зимове зберігання в ями.  З метою його збереження в траншеях та схожості в полі всю партію  обробили фунгіцидом системної дії “Фалькон”.

ДП “Новоушицьке лісове господарство” піддходить до завершення року з виконаниям  завдань у лісокультурному виробництві та оптимізмом щодо успішного відновлення лісів у наступних роках.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*