Обговорили насущні питання

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з участю директорів лісгоспів. Центральним питанням стало обговорення  Закону України №2497 від 10  липня 2018 року «Про внесення змін до Податкового  Кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності  сімейних фермерських господарств».

   Відкриваючи засідання, начальник  управління Петро Пешко зазначив, що до цього закону внесена поправка, яка  передбачає введення додаткового земельного податку на всі лісові землі держави. Оскільки сума даного податку  (за попередніми розрахунками  вона становитиме  майже 50 відсотків реалізації продукції  лісогосподарських підприємств області) разом з іншими податками, платежами та  витратами на ведення лісогосподарського  виробництва значно перевищить  очікуваний  чистий дохід від реалізації, то це призведе до   збитковості, а в подальшому – до банкрутства лісогосподарських підприємств. Поправкою фактично винесено вирок не тільки лісовому господарству,  а й деревообробці, мисливському  господарству й усім причетним до цих галузей.

  Відбулося детальне обговорення проблеми. Лісівники вирішили звернутися до народних депутатів, які представляють Хмельниччину в парламенті, а також до органів місцевої влади для врегулювання  цього надзвичайно важливого питання.

  На нараді детально розглянуто хід виконання  програми реалізації  недеревної продукції, декоративного посадкового матеріалу, виробів переробки в другому півріччі. Про стан справ доповів заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско. Директори підприємств прозвітували про зроблене й  розповіли про найближчі плани.

  Мова також йшла про вдосконалення роботи Інтернет-магазину лісової продукції.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*