Охорона праці – пріоритет

Охорона праці на виробництві – один з пріоритетних напрямків та завдань державної політики. В ДП «Шепетівський лісгосп» в повному обсязі функціонує система управління охороною праці. Своєчасно проводяться навчання та інструктажі, постійно розглядаються питання дотримання вимог безпеки праці під час виконання лісосічних робіт, додержання працівниками вимог безпечного ведення робіт, технологічних процесів при звалюванні дерев, відповідність обладнання безпечним умовам праці, наявність необхідних засобів безпеки та індивідуального захисту. Завдяки цьому комплексу торік були відсутні випадки травматизму  на виробництві.

Працівників підприємства забезпечено спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту в повному обсязі. На що  витрачено за цей рік 44,6 тис. грн, Також на ремонт побутових приміщень виділено 119,5 тис. грн..,  а всього на охорону праці  –  289,6 тис. грн.

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, керівництво лісгоспу вшанувало пам’ять загиблих на виробництві й інвалідів виробництва. Відвідали вдову загиблого  Галину Леонідівну Мазуркевич та інваліда виробництва  Ганну Миколаївну Маліновську, яким надали матеріальну допомогу.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

2 1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*