ПРИБУТКИ ВІД ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ

ДП “Новоушицьке лісове господарство” порівняно невелике підприємство:  площа насаджень складає  12172 га і лише  29 відсотків з них – експлуатаційні ліси.

Підприємство приділяє значну увагу й іншим джерелам отримання прибутку, а саме- вирощуванню декоративного посадкового посадматеріалу. За минулий рік від реалізації цієї продукції підприємство одержало 460,5 тис. грн, а за 8 місяців 2017 року – 258,7 тис. грн. Тому даний напрямок діяльності активно розвивається.

У 2017 році в теплиці Новоушицького декоративно-квіткового розсадника висаджено 271,5 тисяч як здерев’янілих, так і зелених живців для укорінення. На поля розсадника висаджено 59,5 тисяч  саджанців на площі 1,79 га та доповнено раніш засаджені плантації.

Вирощування рослин для озеленення потребує  постійного догляду та формування привабливого зовнішнього вигляду. Для цього в 2017 році лісгосп  залучив додатково 11 працівниць. Вони постійно здійснюють полив та прополювання теплиць, догляд за декоративними плантаціями різних років вирощування на площі 9,55 га, обприскування фунгіцидами. Також, в міру необхідності, здійснюється стрижка саджанців із створенням відповідних форм, окуліровка, догляд за штамом.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство

1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*