ПРОЦЕДУРА ОЦІНКИ ЗАВЕРШЕНА

Аудиторська компанія  ТОВ “Легалліс” завершила процедуру основної оцінки діяльності Кам’янець-Подільського лісгоспу  в сукупності екологічних, соціальних і економічних вимог за схемою Лісової Опікунської Ради .

Основними її критеріями  були  питання збереження
біорізноманіття та охорони рідкісних і зникаючих видів  в лісових насадженнях підприємства,  дотримання безпечних умов праці, забруднення довкілля відходами , а також питання щодо
конфліктів між лісівниками та місцевим населенням, які виникають з
приводу завдання збитків місцевим громадам та довкіллю під час
лісозаготівлі або ж з причин неврахування підприємством можливих соціальних наслідків при складанні планів розвитку лісового господарства й використання лісових ресурсів.

Протягом жовтня та листопада 2017 року у всіх підрозділах держлісгоспу  проведено навчання з керівниками підрозділів, майстрами лісу та робітниками, затверджено процедури моніторингу   насаджень. За результатами оцінки ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство”   очікує рішення з  сертифікації підприємства та підтвердження, що існуюча система господарювання підприємства в цілому забезпечує добре збереження, використання та відтворення лісових ресурсів.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*