Проведено аудит з лісової сертифікації

Вчора, 22 листопада 2017 року в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» завершено попередню й основну оцінку лісоуправління та ланцюжка постачання підприємства (лісова сертифікація).

    Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів. Сертифікована продукція маркується відповідним логотипом, що гарантує споживачеві законність і сталість джерел походження деревини, яка використовувалася для виготовлення товару.

Якщо підприємство відповідає стандарту, воно отримує сертифікат. За умови виконання деяких додаткових умов, продукції присвоюється так званий екологічний ярлик. Очевидно, що сертифікація буде мати позитивний вплив на навколишнє середовище, значно поліпшить імідж підприємства в очах  споживачів, полегшить пошук покупців на свою лісопродукцію на нових ринках збуту.

Тому,відповідно до Рекомендацій з лісової сертифікації лісогосподарських підприємств та плану аудиту компанії NEPCon, протягом жовтня та листопада 2017 року у всіх підрозділах держлісгоспу  проведене навчання з керівниками підрозділів, майстрами лісу та робітниками.

ДП «Ярмолинецький лісгосп» пройшов аудит та очікує на його висновки.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*