Проведено чергову атестацію робочих місць

У Старокостянтинівському лісгоспі  фахівці ТОВ “Хмельницький експертно-технічний центр”  провели атестацію шести робочих місць.

Основна мета атестації полягає в регулюванні відносин між роботодавцем i працюючими в сфері реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах: додаткові оплачувані відпустки, надбавки за роботу у шкідливих умовах праці, спеціальне харчування та інші. Результати атестації також використовуються  для розробки заходів з покращення умов праці і оздоровлення працівників.  Таким чином, атестація робочих місць сприяє критичній оцінці, виявленню слабких місць, тим самим даючи змогу підвищити рівень охорони праці на підприємстві.

Чергова атестація в лісгоспі проведена на   робочих місцях коваля ручного кування,  газоелектрозварювальника, водія на вивезенні лісу, тракториста на лісозаготівельних роботах, вальника лісу та лісоруба. Фахівці Хмельницького обласного лабораторного центру держсанепідемслужби   провели всі необхідні заміри факторів шкідливого середовища на цих робочих місцях. Одержані данні стануть основою для розробки карт умов праці та підтвердження пільгового пенсійного забезпечення, доплат та компенсацій за роботу в шкідливих умовах для працівників.

  Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп.”

1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*