Підлісному Володимиру Володимировичу – шістдесят!

Народився він у с. Тимків Новоушицького району Хмельницької області.  З 1982 року працює в державному підприємстві «Новоушицьке лісове господарство» на посадах лісника Новоушицької виробничої дільниці та  Новоушицького декоративного розсадника.

У 1985 році закінчив Сторожинецький лісовий технікум. За період роботи зарекомендував себе як сумлінний працівник, до поставлених завдань ставиться з відповідальністю.

Неодноразово нагороджувався грамотами підприємства і  Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

У  день ювілею, 15 червня, до оселі іменинника завітали висловити йому  шану і повагу  друзі та колеги. Гості вручили імениннику квіти, символічні подарунки та щиро подякували за добрі справи, які він зробив у ДП «Новоушицький лісгосп».

Директор підприємства П.А.Стецюк вручив ювіляру   Почесну Грамоту  Державного агентства лісових ресурсів України та  Почесну Грамоту державного підприємства “Новоушицьке лісове господарство”. Від імені всього колективу подякував за багаторічну, сумлінну працю на лісівничій ниві.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*