Підсумки радують

На нараді, що відбулася в Старокостянтинівському лісгоспі під головуванням директора  Ю.Д.Грачука, розглянули результати фінансово – господарської діяльності підприємства за 10 місяців 2017 року.

Приємно зазначити, що колектив виконав усі планові показники й спрацював прибутково – з рентабельністю 4,4 відсотка. Заслуговує на позитивну оцінку і соціальна складова підприємства та безпечні умови праці. Так, ріст середньої заробітної плати на одного штатного працівника склав 145,1 % в порівнянні з відповідним минулорічним показником. За 10 місяців  лісгосп  сплатив до зведеного бюджету і державних цільових фондів близько 22,4 млн. грн. – на 4,5 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. З розрахунку на кубометр заготовленої деревини сума податку становить 515,4 грн. та 0,43 грн. з кожної гривні реалізованої продукції.

Зароблені кошти підприємство  вкладає в розвиток власного виробництва. Інвестиції  склали майже 1,8 млн. грн.

На нараді  підбито підсумки трудового суперництва. Переможцем  визнано колектив Грицівського лісництва з врученням диплома. Друге місце присудили колективу Сковородецького лісництва, третє – колективу Антонінського лісництва.

Підсумовуючи нараду, директор лісгоспу Ю.Д.Грачук подякував всім структурним підрозділам за роботу, загострив увагу на головних завданнях, які необхідно вирішувати.

Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*