Рейдові бригади діють ефективно

Вже не перший рік рейдові бригада ДП «Хмельницьке ЛМГ» патрулюють ліси не тільки Хмельницького району, а й інші, межуючі з ним. Завдякичітко  організованійроботі є високі як кількісні, так і якісні показники.

Ідеястворення рейдових бригад виниклаще навесні2016 року. З жовтня  2017 року ми прийняли рішення створити відділ з охорони та захисту лісу, в якому працюють шість інженерів з охорони та захисту лісу, а очолює його   Іван Васильович Ковпак. Рейдові бригади цілодобово здійснюють охорону лісу від самовільних порубок, браконьєрства, інших лісопорушень та розкрадання готової лісопродукції, – ділиться досвідом директор Хмельницького лісомисливського господарства Ігор Володимирович Бурковський.

По лісництвах створені рейдові бригади з числа працівників державної лісової охорони та громадських інспекторів в кількості 35 чоловік . І вже до кінця2017 року робота рейдових бригад цілкомпідтвердила свою ефективність, аджелісопорушеннязменшилися в рази.

Зараз функціонує 17рейдових бригад. Лише за 3місяціцього року ними зроблено452

патрульнихвиїзди, під час яких напорушниківлісового законодавстваскладено

2адміністративних протоколи за фактом незаконного полювання та відкрито 2 кримінальні провадження по факту самовільної рубки лісу.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*