Рейдові перевірки в пожежо-небезпечний перід тривають

Лісові пожежі були і залишаються найбільшим лихом для лісу, його мешканців та людини. За лічені хвилини вони можуть знищити  лісові насадження, що вирощуються десятиліттями. При цьому пошкоджуються не тільки лісові масиви, рослинність а й гинуть  тварини, птахи, комахи, людське майно.

Аби не допустити пожеж у лісових масивах, у ДП «Летичівський лісгосп»  розробили план заходів, згідно з яким проводиться інструктаж всіх працівників з правил пожежної безпеки в лісах та відбулося навчання з працівниками державної лісової охорони. В підрозділах лісгоспу діє графік чергування, забезпечено  щоденне  патрулювання лісової охорони в угіддях. Для попередження пожеж в лісових масивах  створюють мінералізовані смуги, встановлено шлагбауми при в’їзді у ліс та заборонні таблички. Активно працюють рейдові бригади.

Профілактичній роботі сприяє тісна співпраця з рятувальниками впродовж всього весняно-літнього періоду. Спільно з працівниками Служби «101» здійснюються рейдові перевірки, щоб  не допустити виникнення пожеж.  Так, на травневі свята саме така рейдова перевірка відбулась на території державного підприємства «Летичівське лісове господарство». Представники лісової охорони та працівники підрозділу ДСНС у Летичівському районі побували в місцях масового відпочинку, провели роз’яснювальну роботу. На завершення бесіди рятувальники та лісівники роздали громадянам  листівки на протипожежну тематику.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*