Робота плідна, то й результати гарні

На державному підприємстві “Хмельницьке лісомисливське господарство» відбулася нарада під головуванням директора І.В. Бурковського, з участю голови профспілкового комітету  П.П. Мудрого. Розглянуто результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 10 місяців 2017 року.

Звітувати було про що.За звітний період обсяг реалізації продукції  зріс на  67,7 % , а середньомісячна заробітна плата  штатного працівника становить понад 15 тис. грн. Створено 97,7 га лісових культур. Догляд  за лісовими культурами проведено на площі 586,4 га. Підприємство робить вагомий внесок у державну скарбницю, зокрема до держав­ного бюджету  сплачено 12,1 млн. грн. податків. Єдиного соціаль­ного внеску до Хмельницького району – 7,0 млн. грн.

Також діяльність підприємства слугує суттєвим підґрунтям для зміцнення територіальних громад, адже до місцевого бюджету Хмельницького району  сплачено 6,7 млн. грн.

Лісове господарство має 100-річний цикл виробництва й охоплює весь ком­плекс питань з охорони, захисту, відтворення та раціонального використання лісів.Щорічно на ведення лісового господарства  наше  підприємство інвестує близько 30.0 млн.грн., не отримуючи з державного бю­джету жодної копійки.

На нараді детально проаналізували стан будівництва лісових автомобільних  доріг  та шляхи досягнення кращих результатів. У заключному слові директор Ігор Бурковський подякував колективу за сумлінну працю.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*