Семінар з охорони праці в Ярмолинецькому лісгоспі

У  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» пройшов семінар  з питань охорони праці та безпеки руху автотранспортних засобів. У ньому взяли участь заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства-головний інженер  Колесник В.Г., головний механік управління  Шевченко А.Д., головні інженери, головні механіки, начальники гаражів та інженери з охорони праці лісгоспів області.

Зустріч та реєстрація делегатів проходила на території контори Ярмолинецького лісгоспу, де всі мали можливість побачити облаштовані робочі місця працівників підприємства. Директор лісгоспу І.І. Кирилюк привітав  учасників наради, озвучив маршрут проведення.

Учасники семінару ознайомилися з роботою Ярмолинецького лісництва,  сучасної теплиці для вирощування посадматеріалу з новітньою системою зрошення. В Ярмолинецькому гаражі побачили процес передрейсового огляду водіїв та автомобілів. До речі, новий кабінет з охорони праці, кабінет лікаря та кімната відпочинку водіїв оформлені згідно з   вимогами чинного законодавства .

Переїхавши у Віньковецьке лісництво, учасники оглянули адмінприміщення лісництва, проміжний склад та розсадник. На Лісоводському нижньому складі мали можливість побачити процес навантаження деревини, а також в Городоцькому лісництві провели техогляд транспортних засобів. За результатами техогляду кращі водії отримали премії за збереження в належному стані ввірених їм автотранспортних засобів.

Підсумовуючи проведений захід, директор лісгоспу І.І.Кирилюк наголосив на доцільності проведення таких нарад -семінарів та зазначив: «…Дякую всім працівникам, які самовіддано та відповідально виконують  посадові обов’язки. В нелегкій щоденній праці проходять наші робочі будні, тому сьогодні ми мали що показати своїм колегам, чим похвалитися. Сподіваюсь, що  всі належно оцінили нашу роботу та візьмуть щось позитивне для себе».

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_6604 IMG_6612 IMG_6696 IMG_6725 IMG_6746 IMG_6963 IMG_7156 IMG_7328 IMG_7351

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*