Семінар фахівців по роботі з персоналом

Під керівництвом сектора з персоналу Держлісагентства України на Сумщині проходить всеукраїнський семінар спеціалістів по роботі з персоналом обласних управлінь відомства.  Відбувається він на базі державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство» і триватиме до 13 липня включно.

– Кадрова політика у будь-якій організації є базовою. Адже це робота з людьми, які є безпосередніми працівниками, професіоналами у своїй діяльності. Фахівці по роботі з персоналом повинні досконало володіти всіма законодавчими аспектами праці, знати антикорупційне, пенсійне законодавство, постанови про стимулювання. Тобто мати багаж знань досить об’ємний. Складністю у роботі кадрових служб є те, що у законодавство, що регламентує умови праці досить часто вносяться зміни. Тому Держлісагентство системно працює над тим, щоб фахівці, які ведуть в областях кадрову роботу, завжди вчасно проходили відповідні навчання. Тому такі семінари – це система нашої роботи. Приємно, що інший бік заходу – пізнавальний. Перебуваючи кожного року у різних регіонах, ми знайомимося з особливостями організації праці, цікавими місцями регіону тощо. Для проведення цьогорічного семінару обрали Сумське управління», – зазначила у ході відкриття семінару завідувач сектора з персоналу Держлісагенства Алла Святецька.

У відкритті семінару взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець та господарі мальовничої Тростянеччини – голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко і директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

У своєму виступі начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець розповів про історію лісівництва в області та роботу підвідомчих підприємств у поточному році.

З побажаннями плідної праці та якісного дозвілля до учасників семінару звернулися господарі Тростянецького краю.
У ході роботи учасники семінару мають змогу удосконалити знання з антикорупційного законодавства, прослухають цикл лекцій фахівців Нацдержслужби, Сумського обласного військового комісаріату, управління Держпраці в Сумській області, а також познайомляться з роботою Тростянецького, Охтирського, Сумського та Краснопільського лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ.

Максим ОМБИШ, юрист Ярмолинецького лісового господарства, учасник семінару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*