Спільно ліквідовували умовну пожежу

Відбулися командно-штабні навчання на тему: «Ліквідація умовної пожежі лісового масиву, яка виникла на території  Національного природного парку “Подільські Товтри”».

Метою навчань була  перевірка реагування оперативних служб, координації дій органів виконавчої влади, служб цивільного захисту під час ліквідації надзвичайних ситуацій.
До проведення навчань залучалися рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, працівники Кам’янець-Подільського районного відділу поліції, швидкої медичної допомоги, ДП “Кам`янець-Подільське лісове господарство,”  НПП “Подільські Товтри” ,  комунального підприємства «Надра Кам’янеччини» та група водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону ДСНС України у Хмельницькій області.
Службам взаємодії вдалося відпрацювати усі можливі варіанти розвитку надзвичайної ситуації та змоделювати алгоритм спільних дій в разі її виникнення.

Під час  навчань головний лісничий ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп» Олександр Шевчук  доповів присутнім  про стан пожежної безпеки на підприємстві, про комплекс заходів що  проводяться  з профілактики та недопущення пожеж, про співпрацю з оперативними службами та органами місцевого самоврядування.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.


IMG-341c3c8634ac74ff5d144df8e3b65346-V IMG-ce76b31ce3a96a82f87e4a5fd55e0797-V IMG-efd4cffca78305b25ef8c05f631e60b9-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*