Старокостянтинівський лісгосп – переможець конкурсу з охорони праці

У ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” відбулося розширене засідання організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в місті Старокостянтинові. На засідання були запрошені керівники підприємств міста та спеціалісти служб охорони праці, а також представники засобів масової інформації.

Розпочав засідання перший заступник міського голови В.В. Богачук. Він проінформував присутніх про історію започаткування та проведення Дня охорони праці в Україні, який цього року відзначається під девізом “Захищене і здорове покоління”, а також подякував керівникам та працівникам служб охорони праці підприємств  за  недопущення випадків травматизму.

Про здійснену виконавчим комітетом міської ради роботу з недопущення виробничого травматизму та про заходи, що проводилися в місті до Дня охорони праці, проінформувала Н.І. Шабельник, начальник управління соціального захисту населення. Зокрема, серед заходів були:  консультації з питань охорони праці, вшанування пам’яті загиблих на виробництві,  тематичні зустрічі з трудовими колективами на тему: “Захищене і здорове покоління”,  навчання й перевірка знань законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та багато інших.

Начальник Старокостянтинівського відділення УВД ФСС України в Хмельницькій області В.М.Василик  наголосив, що питання профілактики виробничого травматизму є першочерговими у виробничому процесі і для їх ефективного вирішення необхідно об’єднання зусиль як керівників підприємств, так і служб охорони праці.

У рамках відзначення Дня охорони праці були нагороджені переможці щорічного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві за підсумками 2017 року, що проводився в місті Старокостянтинові.

Від підприємств, установ та організацій міста у всіх номінаціях надійшло 11 заяв для участі в огляді-конкурсі. ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” стало переможцем у номінації підприємство з середньообліковою чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*