Старокостянтинівський лісгосп працює стабільно

ДП   «Старокостянтинівське  лісове  господарство»  успішно виконує виробничу програму.  За шість місяців поточного року заготовлено 31080 кубометрів ліквідної  деревини, з  яких  на  рубки  головного  користування  припадає  19554   та на рубки, пов’язані  з  веденням  лісового господарства, – 11526   кубометрів. Річний лісосічний фонд рубок головного користування за півріччя освоєно на 61 відсоток.

Підприємство проводить  політику  підтримки вітчизняних виробників продукції переробки деревини. На внутрішньому ринку реалізовано 26,9 тис. кубометрів    лісопродукції на суму  майже 39 млн.грн. На експорт реалізовано 1351 м.куб. дров паливних хвойних і м’яколистяних порід, що мають обмежений попит на внутрішньому ринку. Крім того пущено  на  власну  переробку  2180 кубометрів низькосортної, в основному дров’яної деревини для технологічних потреб виробничо-технічного призначення.

Для збільшення обсягів власної переробки деревини та покращення якості пиломатеріалів підприємство придбало й задіяло в роботу новий високопродуктивний стрічкопильний верстат «Wood-MizerLT-70» та провело капітальний ремонт верстата «Wood-MizerLT-40». Завдяки цьому обсяг власної переробки зріс на 616  кубометрів у порівнянні з першим півріччям 2017 року.

Заготівлядеревини лісосічного  фонду    2018  року, подальшевивезення  та    реалізація  деревини     проводилась  ритмічно, згідно з виробничими програмами підрозділів лісгоспу протягом  всього півріччя. Лісгосп  вів роботу  із  споживачами дров паливних  з метою  забезпечення їх   в  опалювальний  сезон  2018-2019 років     не лише  з  початком   опалювального сезону, але і  впродовж   весняно-літніх  місяців.

З  метою  підтримки програми енергонезалежності та задоволення зростаючого   попиту  населення, підприємств, організацій   в зоні  діяльності   лісгоспу,  а це  шість  адміністративних  районів області, за шість місяців поточного року  реалізовано  10929 кубічних метрів дров  паливних.

За півріччя відвантажено споживачам на внутрішній ринок (крім реалізації лісопродукції безпосередньо із складів) 154  вагони (близько 9,0 тис.куб.м.) лісопродукції в круглому вигляді. Із продукції переробки деревини   відвантажено на експорт 20 контейнерів   із  дубовими, ясеновими та сосновими пиломатеріалами загальним обсягом 561 кубометр на суму 113,5 тис. доларів або  на понад 3,0 млн.грн.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*