Старокостянтинівські лісівники зустрілися з школярами

Працівники Старокостянтинівського лісгоспу провели низку заходів з нагоди початку акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» та Міжнародного дня лісів. Прочитано лекції на тему “Ліси та населені пункти” в освітніх закладах на базі шкільних лісництв, зокрема, в Антонінській ЗОШ І-ІІІ ст, Самчаківській ЗОШ І-ІІІ та Сковородецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Працівники ДП «Старокостянтинівське ЛГ» розповіли школярам про лісове господарство України, його роль у вирішенні проблем відновлення, примноження лісів. Вони також наголосили на тому, чому так важливо дбати про лісові насадження. Учні брали активну участь, задавали питання і давали цікаві та змістовні відповіді на зворотні запитання. На згадку їм було подаровано інформаційні буклети про роботу та здобутки ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”. Лекції в шкільних лісництвах провели інженер лісових культур Котлярчук Г. І., лісничий Антонінського лісництва Бакула С. В., інженер охорони та захисту лісу Юр”єв А.А., мисливствознавець Мовчан О. М.

А начальник лісового відділу Слаба О.В. побував у Старокостянтинівській гімназії імені Героя України Сергія Бондарчука, де зараз проходить ярмарок професій. Він провів відкритий урок, на якому розповів про лісівничі професії. Виступаючий також багато цікавого повідав про роль лісу в рамках відзначення Міжнародного дня лісів.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

3 1 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*