ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

На технічній нараді Старокостянтинівського лісгоспу підбито підсумки  Тижня охорони праці на підприємстві, присвяченого Дню охорони праці, який у 2018 році проводився під девізом: «Захищене та здорове покоління».

На підприємство завітали члени організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в  Старокостянтинові.  Вони провели профілактичну бесіду з працівниками нижнього складу та цеху переробки деревини.   Зокрема, головний спеціаліст-експерт з умов праці управління соціального захисту населення Гордійчук В.В. навів статистику травмувань працівників на підприємствах міста та їх основні причини.

Про профілактичну роботу з недопущення травматизму на виробництві розповів страховий експерт Старокостянтинівського відділення Фонду соціального страхування України Дехтярук В.М. Ним була наведена інформація про можливі ризики травмувань працівників та розробку заходів щодо їх усунення.

Представники організаційного комітету ДП «Старокостянтинівський лісгосп» відвідали сім’ї працівників, загиблих на виробництві, та надали їм матеріальну допомогу.

У рамках проведення Тижня охорони праці члени організаційного комітету здійснили цільові перевірки стану охорони праці в структурних підрозділах підприємства. На їх основі  за високі показники з дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці і виробничої санітарії, підтримання безпечних і здорових умов праці та профілактики виробничого травматизму організаційний комітет підприємства визначив переможців огляду-конкурсу з охорони праці. Всього в номінаціях «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця», «Кращий за професією», «Кращий громадський інспектор з охорони праці»   відзначено грошовими преміями 10 працівників лісгоспу.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»

44 33

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*