Тактико-спеціальне навчання з гасіння лісових пожеж

У Прибузькому лісництві  ДП «Хмельницьке  лісомисливське господарство» проведено тактико-спеціальне навчання з гасіння лісових пожеж на виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 березня 2018 року. Мета навчання – відпрацювати взаємодію між пожежно-рятувальними підрозділами. До проведення тренування було залучено особовий склад 25-го ДПРЧ, 1 ДПРЗ ГУ ДНСН України в Хмельницькій області, пожежні команди ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» та Масівецької МПО.

Участь у проведенні навчань взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Денисюк, Копистинський сільський голова Анатолій Матюхін, начальник 1 ДПРЗ ГУ ДНСН України в Хмельницькій області Олександр Свірчук.

Під час заходу  перевірено готовність пожежних підрозділів до гасіння лісових пожеж. Особливу увагу приділено утриманню в робочому стані пожежних автомобілів, їх агрегатів і пристроїв для гасіння, комплектуванню розрахунків працівниками відповідно до штатного розкладу, а також забезпеченню техніки необхідним обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку, створенню у підрозділах достатнього резерву пально-мастильних матеріалів. Завдяки спільним організованим діям працівників лісової охорони та пожежників умовну пожежу було успішно ліквідовано.

Після закінчення навчання підбито підсумки виконаних робіт, проаналізовано позитивні та негативні сторони.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

2-V iae im imag image0 image0V image11 image22 image33 image imageV V

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*