Трихів ліс запрошує на відпочинок

З ініціативи керівництва державного підприємства “Новоушицьке лісове господарство”  на базі Новоушицького декоративного розсадника створено новий рекреаційний пункт під назвою Трихів ліс.

Він розташований поблизу автотраси Нова Ушиця – Івашківці, за два кілометри від райцентру.    Всі будівлі – сучасні і добротні. Без перебільшення: ця зона відпочинкуодна з найкращих  на Хмельниччині. Вона – простора, з усіма зручностями, гарними умовами для дорослих і малих.Її облаштовували  майстри з Івано-Франківщини під  керівництвом лісника Новоушицького декоративного розсадника В.В. Підлісного.

Рекреаційні пункти – це частина внеску лісівників у добробут краян. На Новоушиччиніїх вже три.

Директор ДП «Новоушицьке ЛГ» П.А.Стецюк  зазначає, що все зроблене – справа рук цілого колективу і закликає громадян цінувати це.Тепер черга – за відвідувачами. Трихів ліс гостинно запрошує на відпочинок. Тут ви можете не лише посидіти із компанією у гарній альтанці, а й приготувати шашлик, насолодитися чистим  повітрям, прогулятися лісовими стежками. Є розваги і для дітвори – це гойдалки, ігровий майданчик із пісочницею та гірками.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.DSCN2106 DSCN2113 DSCN2118 DSCN2120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*