Учні та лісівники разом озеленюють місто

Акція Держлісагенства України «Майбутнє лісу в твоїх руках» триває. Керуючись цьогорічним гаслом акції «Ліс та населені пункти», у Славуті до неї залучаються як органи місцевого самоврядування, так і всі охочі зробити трішки гарнішою територію, до якої  причетні: чи то майбутня відпочинкова зона, чи місце праці, чи навчання.

Так, у березні, під час проведення Дня лісу на Славутчині лісівники на чолі з депутатом міської ради М.І. Караваном  відвідали шкільне лісництво «Юннат»  в екологічному центрі школярів міста. Вони говорили з учнями про неоціненну роль лісу у житті людини, про тваринний та рослинний світ нашого регіону. Запланували разом із вихованцями шкільного лісництва створити алею із саджанців горобини червоної, липи та клена гостролистого.

Спільна ідея була втілена у життя.  Приємно відзначити, що учні шкільного лісництва разом із працівниками лісгоспу та вчителями посадили заплановану алею, від «довгого містка» через річку Утка, до центру. Також планується наступна посадка саджанців школярами біля джерела Сангушка.

Готується новий спільний проект, реалізація якого може відбутися за рахунок коштів громадського бюджету у місті Славута на 2019 рік: «Створення ірландського саду друїдів, для покращення зв’язку між людськими характерами і породами дерев».

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*