У ДІЛОВОМУ РУСЛІ

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань таксації й відводу лісосік під головуванням т.в.о.першого заступника начальника П.С.Золотого. Її учасники – головні лісничі, начальники відділів, інженери лісового господарства підвідомчих підприємств.

Спершу інженер-програміст ТОВ «СОФТІЛС» І.Л.Алексіюк презентував  сучасні комп»ютерні програми для  лісовпорядкування та для управління лісовим фондом, продемонструвавши на конкретних прикладах їх ефективність. Виникла жвава дискусія. Учасники  заходу подали низку пропозицій для удосконалення й розширення операційних можливостей програм і попередньо зголосилися впровадити їх після детального обговорення.

Потім велася предметна розмова про відведення лісосік. Провідний спеціаліст управління В.Й.Станіславов проінструктував колег з підприємств, як ефективніше й чіткіше вести ці роботи. Його колега  А.Ф.Лобода свій виступ присвятив оформленню правоустановчих документів  на землю, а також зупинився на деяких аспектах господарювання в природо-заповідному фонді. Начальник відділу лісового та мисливського господарства В.В.Самсонов наголосив на необхідності  жорсткого контролю за відведенням лісосік, аби не допустити найменших порушень.

Нарада пройшла в діловому руслі. Підбиваючи її підсумки, П.С.Золотий закликав присутніх взяти до неухильного виконання висловлені рекомендації.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*