У Хмельницькому ОУЛМГ посилюється увага до висвітлення діяльності підприємств

Під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася нарада з працівниками прес-служб підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства і відповідальними особами з координації роботи відомчого інтернет-магазину.

У вступному слові Петро Степанович наголосив на важливості роботи прес-служб, необхідності її пожвавлення в час, коли вітчизняна лісова галузь реорганізовується, виходить на європейський рівень господарювання. Треба систематично показувати в засобах масової інформації, соціальних мережах, на веб-сайтах підприємств досвід передових колективів, розкривати проблеми, давати рішучу відсіч необгрунтованим нападкам на лісівників і безпідставним їх звинуваченням у вирубуванні лісів.

Саме з метою гласності, відкритості в роботі лісівників Хмельниччини, ширшого висвітлення їхньої діяльності, інформування населення про зміни в галузі обласне управління розширило власну прес-службу, націлило її на ефективнішу діяльність. Також поставлено вимогу перед керівниками підприємств кардинально поліпшити роботу їхніх прес-служб.

Начальник управління наголосив і на важливості роботи відомчого інтернет-магазину, який покликаний просувати продукцію лісівників на вітчизняний ринок. Це важливо робити саме зараз, адже з початком реалізації програми стратегічного розвитку лісового господарства області підприємства почали виробляти багато нових видів продукції, особливо побічного користування.

Потім на нараді було заслухано працівників прес-служб підприємств і відповідальних за роботу інтернет-магазину. Відбувся жвавий обмін думками.

Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско окреслив коло найближчих завдань прес-служб та відповідальних за роботу інтернет-магазину, запропонував нові підходи у висвітленні діяльності підприємств.

Відповідальний за зв’язки управління з пресою та громадськістю Віктор Самсонов озвучив завдання, які поставило керівництво Держлісагентства у висвітленні діяльності галузі. Працівник прес-служби обласного управління Віктор Кривошия проаналізував роботу прес-служб підприємств і дав конкретні рекомендації для поліпшення їхньої роботи.

Нарада пройшла конструктивно, в дусі зрослих вимог до висвітлення життя і проблем галузі.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0003 IMG_0008 IMG_0010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*