У Ярмолинецькому лісгоспі постійно дбають про умови праці

Протягом двох тижнів у всіх структурних підрозділах ДП “Ярмолинецьке лісове господарство” служба охорони праці та інженерно-технічні працівники підприємства проводили навчання та  інформаційно-роз”яснювальну роботу з впровадження в життя законів України “Про охорону праці” , “Про пожежну безпеку”, “Про дорожній рух” та інших нормативних актів про охорону праці. Також відбулися позапланові перевірки з охорони праці в кожному підрозділі. За їх результатами  керівники підрозділів отримали від служби охорони праці відповідні акти та приписи. Результати  перевірок обговорювалися на техраді лісгоспу, на засіданні комісії оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці.

До речі, з вказівки директора лісгоспу І.І.Кирилюка питання про стан охорони праці на підприємстві розглядається завжди одним із перших на техрадах та робочих нарадах. Кожен керівник підрозділу звітує про стан охорони праці у ввіреному йому підрозділі.

За рахунок  інженерно-технічних заходів значно підвищився рівень культури виробництва, покращуються умови праці трудівників. Усі робочі місця працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, атестовані — а це доплати до тарифних ставок, додаткові дні до відпусток, пільгове пенсійне забезпечення. Всі працівники лісгоспу вчасно забезпечуються відповідним якісним спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами.  Для лісорубів шостого розряду  придбано  захисні шоломи та захисні штани від порізу ніг фірми “Stihl”. Для захисту працівників в дощову погоду  закуплено 80 комплектів костюмів, камуфльованих ПВХ. Для виконання комплексних заходів з питань охорони праці, для покращення умов праці  встановлено 3 якісних побутових вагончики.

Комісія лісгоспу  провела навчання та перевірку знань з питань охорони праці 35 посадових осіб лісгоспу та 78 працівників, які виконують роботи з підвищеним рівнем небезпеки. Доречно сказати, що цього року екзамени та перевірка знань з питань охорони праці проходили безпосередньо на лісосіках і на робочих місцях працівників для того, щоб покращити практичні навики наших працівників. Проведено професійне навчання трьох лісорубів шостого розряду.

Згідно з додатком №19 до пункту 7.3 Колективного договору   на комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на цей рік асигновано 250 тисяч гривень. За 2017 рік лісгоспом освоєно на комплексні заходи 780 тисяч 272 гривні при фонді заробітної плати 35 мільйонів 645 тисяч гривень, що становить 2,18%, хоча згідно з чинним законодавством передбачено 0,5%.

Надана одноразова матеріальна допомога  травмованим на виробництві працівникам та членам їхніх сімей.

           Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

3 1 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*